AllePomocnik 2 - tworzenie i wystawianie aukcji Allegro

Nowa wersja programu dla sprzedawców

Czy spotkałeś się z sytuacją, w której musisz wstawić kilka aukcji na Allegro? Czy chcesz, żeby każda z nich była stworzona profesjonalnie i przejrzyście, razem z odpowiednimi zdjęciami i ładną, schludna grafiką. Jeśli odpowiedź na to każde z tych pytań brzmi - “tak”, to program AllePomocnik 2 jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Dzięki niemu zyskasz narzędzia, które pomogą Ci w kompleksowym wystawieniu aukcji na Allegro. Nowa wersja AllePomocnik 2 powstała, aby jeszcze bardziej zaspokajać potrzeby swoich użytkowników, którzy chcą w szybki i przejrzysty sposób wystawiać aukcje internetowe. AllePomocnik posiada ulepszone i jeszcze bardziej rozbudowane funkcje tworzenia aukcji dla serwisów aukcyjnych z Grupy Allegro oraz eBay (w ograniczonym zakresie). Za pomocą programu w prosty sposób stworzysz szablony aukcji. Masz możliwość umieścić w nich opis przedmiotu, zdjęcia, galerię, panele aukcji, swoje dane kontaktowe, wybrać sposoby płatności i przesyłki, regulamin i dodatkowo do każdej aukcji możesz wybrać profesjonalny, pasujący do charakteru aukcji jej graficzny wygląd. Sporym udogodnieniem w tej wersji AllePomocnik jest możliwość bezpośredniego wystawiania aukcji z poziomu programu w serwisach aukcyjnych Grupy Allegro. Dla ułatwienia i przyspieszenia wystawiania aukcji program oferuje również swoim abonentom rozbudowany hosting zdjęć na naszych serwerach, dzięki czemu w prosty i szybki sposób będziesz mógł dodać odpowiednie zdjęcia do swojej aukcji. Jak widzisz, AllePomocnik jest narzędziem, dzięki któremu sprzedaż produktów na serwisach aukcyjnych jeszcze nigdy nie była tak komfortowa i łatwa.


 1. Utwórz projekt opisu aukcji

  • Utwórz opis aukcji
  • Wastaw zdjęcia (galerię zdjęć)
  • Wastaw panele aukcji Allegro
 2. Utwórz szablon aukcji Allegro

  • Ustaw parametry aukcji (tytuł, kategoria, cene i itp...)
  • Wybierz wcześniej utworzony projekt opisu aukcji
 3. Sprawdź poprawność oraz koszt wystawienia aukcji

 4. Wystaw aukcję


AllePomocnik 2 - program do tworzenia i wystawiania aukcji. Widok głównego okna.

 

Niektóre z zalet programu:

 • Szablony aukcji są tworzone na zasadzie: to, co widzisz, jest tym, co zobaczą inni – najdoskonalsze rozwiązanie dla tworzących szablony aukcji. Już nie musisz uczyć się programowania w HTML-u lub zlecać tego zadania specjalistom, dzięki czemu oszczędzisz swój czas i pieniądze.
 • Program został stworzony, aby jego obsługa była jak najbardziej intuicyjna i prosta dla użytkowników.
 • Program nie wymaga od Ciebie niczego więcej niż znajomości języka polskiego. Podajesz dane, dodajesz wybrane przez Ciebie ozdobniki, akcentujesz najważniejsze rzeczy i wybierasz schemat
 • Program umożliwia stworzenie niepowtarzalnego szablonu aukcji, dzięki mnogości kolorów, układów i rozwiązań w podanych szablonach uatrakcyjni każdy sprzedawany towar.
 • Nie musisz tworzyć każdego szablonu od nowa. Gotowe pola regulaminów, opcji wysyłki, kosztów dostawy i danych kontaktowych pozwala na natychmiastowe wykorzystanie tekstu, który musiałbyś pisać godzinami. Stwórz kolejny, jeszcze lepszy tekst i zapisz go, a będziesz mógł go potem użyć w dowolnej chwili.
 • W prosty sposób jednym kliknięciem dodasz zdjęcie, dwa lub dziesięć, które możesz dopasować do swojego szablonu (zmienić rozmiar, wstawić w odpowiednie miejsce, odpowiednio sformatować). Dzięki temu Twój szablon zyska w oczach klientów.
 • Już teraz możesz trzymać wszystkie zdjęcia na naszych serwerach i dzięki temu w prosty i szybki sposób dodawać je do swoich aukcji.
 • Z poziomu naszego programu skomponujesz nagłówek aukcji. Sam ustalisz, czy chcesz tu promować swoje logo, czy nazwę użytkownika. Może chcesz wyeksponować nazwę Twojej oferty? Wiele osób zaczyna i kończy przeglądanie aukcji właśnie na nagłówku. Teraz Twoja oferta może wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie, a Ty będziesz czerpał jeszcze większe zyski.
 • AllePomocnik umożliwi Ci stworzenie całej serii zdjęć - galerii, którą w 2 sekundy dodasz do swojej aukcji.
 • Bądź w stałym kontakcie z Twoimi Klientami dzięki interaktywnym ikonom komunikatorów internetowych (np. Gadu-Gadu), dzięki którym będziesz mógł okazać, kiedy jesteś aktywny.
 • Masz możliwość spersonalizowania swoich aukcji i zabezpieczenia zdjęć poprzez dodanie graficznego znaku wodnego na fotografiach.
 • Każdy swój projekt możesz dowolnie zmieniać, a następnie zapisać. W każdej chwili możesz do niego wrócić, by w przyszłości ponownie z niego skorzystać. Możesz również wykorzystać wcześniej zapisane projekty, aby posłużyły Ci jako szablony Twoich nowych aukcji.
 • Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoją aukcję lub zaprezentować działanie produktów przez Ciebie sprzedawanych AllePomocnik 2 daje Ci możliwość dodawanie filmików z YouTube do szablonu aukcji.
 • Masz możliwość tworzenia samoaktualizujących się paneli aukcji, dzięki którym kupujący mogą zobaczyć także inne Twoje aukcje. Panele aukcji możesz dowolnie konfigurować w zależności od tego, na które aukcje chcesz zwrócić uwagę swoich klientów.
 • Możesz także wstawić link do kategorii aukcji - dzięki temu kupujący będzie mógł przeglądać Twoje inne aukcje.
 • I wiele, wiele innych przydatnych narzędzi, równie prostych w obsłudze, co skutecznych w sprzedaży. AllePomocnik 2 daje Ci wszystkie niezbędne narzędzia, aby skutecznie i efektywnie sprzedawać.

 

Przykład wygenerowanej aukcji:

AllePomocnik - Podgląd wygenerowanej aukcji, szablon Allegro AllePomocnik - Podgląd wygenerowanej aukcji, szablon Allegro AllePomocnik - Podgląd wygenerowanej aukcji, szablon Allegro AllePomocnik - Podgląd wygenerowanej aukcji, szablon Allegro AllePomocnik - Podgląd wygenerowanej aukcji, szablon Allegro AllePomocnik - Podgląd wygenerowanej aukcji, szablon Allegro AllePomocnik - Podgląd wygenerowanej aukcji, szablon Allegro AllePomocnik - Podgląd wygenerowanej aukcji, szablon Allegro AllePomocnik - Podgląd wygenerowanej aukcji, szablon Allegro AllePomocnik - Podgląd wygenerowanej aukcji, szablon Allegro AllePomocnik - Podgląd wygenerowanej aukcji, szablon Allegro

I wiele innych...!