Zamów klucz rejestracyjny do programu


Ważny komunikat związany ze zmianami Allegro


W związku z tym że Allegro wprowadza zmiany w opisie aukcji polegające na tym że w opisie aukcji praktycznie nie będzie można używać kodu HTML (będzie można ale w bardzo ograniczonym zakresie), co powoduje że przestaną działać:
  • Graficzne szablony aukcji
  • Galeria aukcji
  • Panele miniatur aukcji
  • Hosting zdjęć
  • Kopiowanie kodu HTML i wklejanie go na stronie Allegro
Zmiany te będą obowiązywać:
  • od listopada 2017 dla kont zwykłych
  • od lutego 2018 dla kont firmowych
W AllePomocnik v2.0.72 zostały już wprowadzone zmiany dzięki którym będzie można wystawiać aukcję z programu według nowych zasad ale obecnie trzeba będzie opisy przedmiotu przygotować od nowa. Będzie można aukcję wystawiać korzystając z zakładki "Biblioteka szablonów aukcji", natomiast "Biblioteka projektów opisu aukcji" zostanie w późniejszym terminie wyłączona.
AllePomocnik v1.7 zostanie wycofany, a dla wszystkich użytkowników którzy mają wykupiony abonament dla tej wersji zostanie udostępniony klucz dla AllePomocnik v2.0.72.

Użytkownik jest nie zalogowany, proszę się zalogować/założyć konto lub podać niezbędne dane do zrealizowania zamówienia/płatności (imię, nazwisko, e-mail).
Proszę podać poprawny adres e-mail ponieważ na niego zostanie wysłany klucz rejestracyjny.


Porównanie funkcjonalności wersji AllePomocnik

Cennik programu AllePomocnik


Jeśli potrzebują Państwo fakturę to proszę się zalogować/założyć konto lub podać dane na jakie wystawić fakturę w komentarzu.

Podana cena jest ceną końcową i zawiera podatek.

Wysyłka zakupionego Produktu odbywa się wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany adres e-mail i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami naliczanymi przez Sprzedawcę. Transfer danych w sieci Internet – w tym transfer generowany przez Produkty – może wiązać się z opłatami naliczanymi przez dostawców sieci.

Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Wzór odstąpienia od umowy.

Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy poprzez niedokonanie płatności.

Zamówienie nieopłacone przez Klienta w ciągu 14 dni od chwili złożenia może zostać anulowane przez Sprzedawcę.

Dokonując zakupu Produktu, Klient wyraża zgodę na wykonanie usługi poprzez dostarczenie treści cyfrowych przed upływem 14 dni od zawarcia umowy, a tym samym traci prawo odstąpienia od zawartej umowy bez podania przyczyny.

Dane osobowe Klientów, dokonujących płatności za nabywane Produkty przez system płatności PayU są przekazywane spółce PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, jako administratora danych (60-324 Poznań, ul. Marcelińska 90), wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399. Przekazanie dotyczy danych osobowych niezbędnych do zrealizowania płatności przez PayU S.A.

Po dokonaniu płatności za pośrednictwem serwisu PayU.pl lub wpłaty na podane konto zakupiony klucz rejestracyjny zostanie automatycznie wysłany na podany adres e-mail.

Regulamin Serwisu GCSoft.pl

Regulamin serwisu PayU.pl

Metody płatności i czasy realizacji